خانه » قوانین سایت

قوانین سایت

وب‌سایت infobigbang.com    طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید

 کاربران محترم  وبسایت، موظفند هیچ‌گونه مطالب و اظهار نظرسیاسی و یا مغایر با شئؤنات اخلاقی و دینی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند.

کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در سایت، به صورت صحیح وارد شده‌اند.

وب‌سایت ما، حق دارد جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال نظرات در وب سایت از کلمات مناسب استفاده نمایند.

کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند.

وب‌سایت اینفو بیگبنگ و گروه تداوم، اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

مسئولیت مطالب و نظرات ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد

 استفاده از فونت های غیر فارسی در ثبت نظرات خلاف قوانین می باشد

 تمامی حقوق مالکیت معنوی کلیه محتویات وبسایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، متعلق به وبسایت اینفو بیگ بنگ و گروه تداوم می باشد

هر گونه سوء استفاده از اطلاعات و محتویات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… وب‌سایت اینفوبیگ بنگ پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.

ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت  ما، مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیران وب‌سایت.

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت اینفوبیگ بنگ است: وب‌سایت ما، حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *